Grafikus

Csapatunkba tapasztalt

GRAFIKUS

kollégát keresünk!

Mit várunk Tőled?

  • Szeresd a kiszámítható feladatokat, de ne rettenj vissza egy kis kreatív tervezéstől sem.
  • Ismerd az Adobe Photoshop, InDesign és Illustrator programokat (magabiztosan), valamint légy jártas a Premier Pro és/vagy az After Effects használatában is.
  • Legyen tapasztalatod mind online, mind offline anyagok elkészítésében, és videós/animációs feladatok elvégzésétől se riadj vissza!
  • Közösségi média platformok ismeretét.
  • Fontos, hogy önállóan is tudj tervezni, alkotni.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást.
  • Legyen stressztűrő képességed, lényeglátásod, légy precíz és önálló.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Social media posztok készítése (animált és statikus — újfent jelezzük: fontos a mozgóképes/animációs ismeret).
  • Online és offline anyagok készítése.
  • Tenderanyagok elkészítésében aktív részvétel.
  • Junior kollégák támogatása szakmai kérdésekben.

Hogy mit kínálunk?

  • Kreatív munkakörnyezetet, baráti hangulatot és csupa jófej, laza kollégát.
  • Kihívást jelentő, érdekes feladatokat és menő ügyfeleket.
  • És természetesen: home office lehetőséget.

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, és tetszenek a feladatok, jelentkezz a pozícióra!

Az adatvédelmi tájékoztatót itt tudod elolvasni.