Full stack fejlesztőt keresünk full HO-ba!

Bővül a Be Social csapata, Full stack fejlesztőt keresünk erős frontend tudással és 100% otthoni munkavégzéssel!

Milyen feladatok várnak rád?

  • részvétel weboldalak, webáruházak megtervezésében és kivitelezésében;
  • a már meglévő rendszerek fejlesztése, tesztelése;
  • megvalósítandó ötletek validálása fejlesztői szemmel;
  • együttműködés a kreatív csapattal és a fejlesztői csapat többi tagjával

Milyen ismeretek jönnek jól a pozíció betöltéséhez?

  • legalább 3 év gyakorlat PHP keretrendszerben történő fejlesztésében (elsősorban CodeIgniter keretrendszer);
  • OOP/MVC szemlélet;
  • tapasztalat nagyméretű alkalmazások csapatban történő fejlesztésében (git (bitbucket) );
  • frontend elvárások: az általános technológiák (html, css, javascript) magas szintű ismerete mellett előny a mai modern frontend fejlesztési elvek (atomic design) és keretrendszerek ismerete.

Elvárt soft skillek:

  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív, kezdeményező, megoldás orientált hozzáállás
  • Csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Agilis szemlélet, scrum/kanban fejlesztési eszközök ismerete (trello)

Hogy mit kínálunk?

  • Összetartó csapatot
  • Tanulási lehetőséget
  • Változatos projekteket
  • Otthoni munkavégzést

Jelentkezésedet itt várjuk: https://bsocl.com/backenddev

Adatvédelmi tájékoztató: https://besocial.hu/adatvedelem/