Account Manager

Csapatunkba

Account Managert

keresünk!

Hogy mit várunk?

  • Minimum 3 év ügynökségi területen, ügyfélkapcsolati pozícióban szerzett tapasztalatot
  • Felsőfokú végzettséget és folyékony angol nyelvtudást, amivel mások előtt is képes vagy prezentálni.
  • Social média platformok ismeretét.
  • Fontos, hogy legyen stressztűrő képességed, lényeglátásod, légy precíz és önálló.
  • Tudj dönteni és helyesen írni, ne ijedj meg a problémáktól és a határidőktől.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Social media projektek és ügyfelek önálló menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az igények kiszolgálása szoros együttműködésben a content csapattal.
  • Tender anyagok elkészítésében aktív részvétel.
  • Junior kollégák támogatása szakmai kérdésekben.
  • Ha úgy érzed, magadra ismertél, jelentkezz a pozícióra!

Hogy mit kínálunk?

  • Kreatív munkakörnyezetet, baráti hangulatot és csupa jó fej, laza kollégát.
  • Kihívást jelentő, érdekes feladatokat és menő ügyfeleket.
  • És természetesen home office lehetőséget.

Adatvédelmi tájékoztató: https://besocial.hu/adatvedelem/